/// smartstaff

Společnost

Jsme poskytovatelem personálních služeb. Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Nabízíme vám práci na trvalé i krátkodobé úvazky a brigády.

Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení.

/

Proč my

Umět získat správné lidi ve správný čas patří mezi klíčové schopnosti, které rozhodují o úspěchu podnikání.

Individuální přístup, zkušená personální agentura, která rozumí trhu práce, má bohaté zkušenosti, objevuje nové metody a zároveň ctí principy.

Poslání

Zakládáme si na férovém jednání, etickém přístupu a striktním dodržováním legislativy. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh - snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. I proto jsme členem Asociace poskytovatelů personálních služeb (APPS).

/

Potřebujete velký objem kvalifikovaných pracovníků? Máme pro vás komplexní řešení, které vám přinese zvýšení produktivity, snížení fluktuace a výraznou finanční i časovou úlevu. Nemusíte nikam chodit. Přijdeme za vámi a pomůžeme vám řídit pracovní sílu přímo v místě provozu, vylepšit správu zdrojů a zefektivnit veškeré procesy.

Chcete do vaší firmy získat ty nejlepší talenty? Nemáte kapacitu, možnosti, či zkušenosti připravit komplexní HR řešení, které by vám je pomohlo nalákat a udržet? Pak potřebujete strategického partnera, který vám s tím pomůže! Ať už hledáte řešení, které uvolní ruce vám či vašim manažerům, nebo jen potřebujete poradit, jsme tu pro vás!

Agenturní zaměstnávání tvoří základ našich služeb. Pokud hledáte zaměstnance na výpomoc, na přechodná ale i delší období nebo na pokrytí sezóny, jste u nás ve správných rukou. Díky našim zkušenostem na trhu agenturního zaměstnávání pro vás vyhledáme ty správné lidi a podle vašich potřeb je přidělíme do vaší firmy

Hledáte vedoucí, manažery či ředitele? Potřebujete zkušené profesionály z různých oborů nebo odborníky se specifickými znalostmi? Nejlepší kandidáty získáte pomocí naší služby permanent placement!

Máme přehled o aktuálním dění na trhu práce a umíme pro vás najít experty, které potřebujete.

inhouse services.
HR Solutions.
temporary help.
permanent placement.

/

/

/

SmartStaff s.r.o.

Makovského 1177/1

163 00 Praha 6

Ičo 07302215

Dič CZ07302215

Firma je zapsána v OR vedeným Městským soudem v Praze oddíl C, vložka 333071.

info@smartstaff.cz

www.smartstaff.cz

/// smartstaff